Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Czarna Góra Resort tu zaczyna się przygoda

Data przyjazdu
19 sierpień 2022
Data wyjazdu
20 sierpień 2022

Znajdź nową energię i wypoczywaj w sercu Sudetów. Czarna Góra Resort – idealne miejsce na sportowy detoks dla singli, par, grup przyjaciół i rodzin z dziećmi. Przez 365 dni w roku - w Strefie Czystego Powietrza!

Rowerowa mekka dla każdego

Wiosna, lato i jesień to ulubione pory roku wielbicieli sportów rowerowych. W Czarna Góra Resort znajdziecie wszystko, czego potrzeba Wam i Waszym dwóm kółkom  – od ponad 200 kilometrów tras Singletrack Glacensis, poprzez Bike Park z trasami dla amatorów i bardzo zaawansowanych rowerzystów, Skills Arenę do podnoszenia swoich umiejętności, Kids Arenę dla najmłodszych, letnie turnusy Akademii Rowerowej dla dzieci od 7 lat i szkołę rowerową Arek Bike Center, aż po sklepy rowerowe, wypożyczalnie sprzętu, punkty naprawcze i specjalne ciśnieniowe myjki rowerowe. Nowością, która szturmem zdobywa serca gości naszego ośrodka, są hulajnogi terenowe, znane rónież jako Monsterrollery. Dzięki sporej wadze i szerokim terenowym oponom zapewniają stabilność zjazdu i poza ogólną sprawnością fizyczną, nie wymagają specjalnych umiejętności. Pamiętajcie, że większość naszych tras ma swój początek na zboczach Czarnej Góry, gdzie Was i Wasz sprzęt wwiezie jeden z dedykowanych wyciągów – Efka lub Luxtorpeda.

Rowerowa mekka

Spacery, treningi, aktywny wypoczynek w Strefie Czystego Powietrza

Czarna Góra Resort od lat otwiera się na wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wypoczynku bez choćby odrobiny sportu. Zimą są to narty, a w pozostałych sezonach, oprócz sportów rowerowych, cała gama innych aktywności. Czeka na Was wiele kilometrów malowniczych górskich tras spacerowych, biegowych oraz idealne warunki do nordic walkingu. Jedność z naturą poczujecie, maszerując urokliwymi leśnymi ścieżkami podczas rodzinnych wypadów. Razem z najbliższymi odkryjcie punkt bioklimatyczny pod szczytem Czarnej Góry, gdzie wygodnie ułożeni na leżakach, rozkoszować możecie się najczystszym w Polsce powietrzem, niesamowitymi widokami otaczających szczytów i żywicznym zapachem iglastych lasów.

Spacery, treningi, aktywny wypoczynek
Spacery, treningi, aktywny wypoczynek
Spacery, treningi, aktywny wypoczynek

Idealne miejsce na naukę i rozwijanie swoich umiejętności

Dlaczego? Dlatego, że Czarna Góra Resort to miejsce dla każdego, niezależnie od wieku czy płci, i każdy znajdzie w nim atrakcje odpowiednie do swoich umiejętności. I to zarówno zimą, jak i w pozostałych sezonach. Nasze szkoły narciarskie, snowboardowe i rowerowe zapewnią Ci naukę od podstaw lub pomogą zdobyć nowe szlify. Możesz przyjechać do nas bez sprzętu i doświadczenia, a wyjechać jako doskonale wyposażony i przeszkolony narciarz czy rowerzysta zjazdowy. Odpowiada za to kilkudziesięciu instruktorów prowadzących zajęcia w pełnym wymiarze godzinowym lub profesjonalne lekcje indywidualne. Szukasz nowych wyzwań, pomysłu na zdrowe hobby czy ucieczkę od codzienności? Odwiedź Czarna Góra Resort – wygoda i łatwość, z jaką przyswoisz u nas wiedzę, samego Cię zaskoczą. A już za rok lub dwa będziesz mógł odwiedzić nas jako profesjonalista, na którego zimą czekają tu długie trasy zjazdowe, nocne szaleństwo na oświetlonych stokach czy slalomy, a latem trudniejsze trasy rowerowe, trasy downhillowe czy Skills Arena.

Idealne miejsce na naukę
Idealne miejsce na naukę
Idealne miejsce na naukę

Przodujący ośrodek narciarski w Polsce

Na 55 hektarach powierzchni, wśród bajkowych, skrzących się śniegiem górskich pejzaży, każdy amator sportów zimowych spędzi swój wymarzony urlop, mogąc korzystać z doskonałej, stale rozwijanej i modernizowanej infrastruktury. W zasięgu ręki znajdziesz aż 14 tras zjazdowych, od zaawansowanych, poprzez te o średniej trudności, aż po 4 polany szkoleniowe z wyciągami taśmowymi. 6 tras ma długość ponad 1000 m, w tym dwie najdłuższe ponad 1600 m. Wszystkie są stale naśnieżane i ratrakowane, a ponad połowa oświetlona, co pozwala na szalone zjazdy w niezwykłej atmosferze sudeckich nocy. Narciarze i snowboardziści, oprócz orczyków, mogą korzystać z dwóch wyciągów kanapowych na 4 miejsca i najszybszej w Polsce kolei linowej Luxtorpeda z podgrzewanymi, 6-osobowymi kanapami. Oprócz tego, do dyspozycji goście mają szkoły narciarskie, wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu, Ski Bary, a karnet na zjazdy w Czarna Góra Resort uprawnia także do korzystania z ośrodka Czarna Góra i Kamienica.

Przodujący ośrodek
Przodujący ośrodek
Przodujący ośrodek

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 884 34 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij