Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
3°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Jesteśmy dla Was

Data przyjazdu
30 październik 2020
Data wyjazdu
31 październik 2020

Czarna Góra Resort powstał z pasji i miłości do aktywnego wypoczynku w górach, zarówno zimą jak i latem. Od początku działalności uważnie wsłuchujemy się w relacje i opinie naszych Gości, udoskonalając ofertę i na bieżąco reagując na ich potrzeby.

Lubimy to co Wy, wiemy czego Wam potrzeba

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku miasta, wśród soczystej zieleni lasów lub zimowego, śnieżnego pejzażu – kochamy to! Kochamy górskie sporty, tak jak Wy, dlatego wiemy, czego potrzebujecie. W Czarnej Perle znajdziecie swoje miejsce na Ziemi – miejsce dla ludzi pełnych pozytywnej energii, aktywnych, szukających nowych wyzwań i nie bojących się mierzyć z własnymi słabościami. Nagrodą jest satysfakcja, jaką czuje każdy po zdobyciu szczytu, pokonaniu trudnej narciarskiej trasy czy odbyciu szalonego zjazdu downhillowego.

Lubimy to co Wy,
Lubimy to co Wy,
Lubimy to co Wy,

 

 

 

PRZEDSPRZEDAŻ do - 20%

KARNETÓW 2020 / 2021

Kup teraz →

 

Nasi Goście to nasza największa inspiracja

Czarna Góra Resort powstał z pasji i miłości do aktywnego wypoczynku w górach, zarówno zimą jak i latem. Od początku działalności uważnie wsłuchujemy się w relacje i opinie naszych gości, udoskonalając ofertę i na bieżąco reagując na ich potrzeby. Właśnie dlatego Aparthotel Czarna Perła, obiekt położony w samym sercu ośrodka, zaspokaja oczekiwania najbardziej wymagających pasjonatów sportów górskich, a jego goście mogą czuć się współtwórcami naszego wspólnego sukcesu.

Nasi Goście
Nasi Goście
Nasi Goście

Biznes w zgodzie z naturą

Oprócz infrastruktury hotelowo-sportowej z mnóstwem atrakcji dla dorosłych i dzieci, Czarna Góra Resort daje swoim gościom przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu z niesamowitą, dziką przyrodą Sudetów. To dla nas bardzo ważne, bo kochamy tę część naszego kraju jak żadną inną i jesteśmy z niej niesamowicie dumni. Dlatego projektując nasze obiekty, dobro przyrody zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Bryła Czarnej Perły wtopiona została w otaczający pejzaż w taki sposób, by nie przytłaczać go i nie przesłaniać, a zastosowane w budynku systemy ogrzewania gazowego, zabezpieczenia w wodę czy oświetlenia zużywają minimalne ilości energii przy znikomej emisji zanieczyszczeń. Identyczne podejście prezentujemy w przypadku restauracji w Czarna Góra Resort. Najwyższej jakości regionalne produkty kupujemy u lokalnych dostawców, a nasze kuchnie prowadzone są zgodnie z filozofią zero waste. Nie znajdziecie też u nas plastikowych, jednorazowych naczyń, rurek do napojów, a wszystkie śmieci są odpowiednio segregowane.

Biznes
Biznes
Biznes

Spełniamy Wasze marzenia

Czarna Perła i cały otaczający ją ośrodek Czarna Góra powstały po to, byście Wy mogli wypocząć w swoim własnym stylu, nie martwiąc się o nic. Przyjeżdżając do nas, możecie liczyć nie tylko na niesamowite otoczenie przyrodnicze, czy infrastrukturę na najwyższym światowym poziomie, ale także takie udogodnienia, jak kluby malucha i szkółki narciarskie oraz rowerowe dla sportowców w każdym wieku, gdzie wykwalifikowani instruktorzy zajmą się Waszymi pociechami, kiedy Wy będzie cieszyć się wolnością i ładować akumulatory. Zawieziemy Was na wycieczkę w wybrane miejsce, zorganizujemy przewodnika, zatroszczymy się o sprzęt. Ktoś z Was ma alergię? Wystarczy zadzwonić i poinformować nas o tym, a odpowiednie menu będzie na Was czekało. Zgłaszajcie nam wszystkie wasze pomysły, potrzeby, oczekiwania – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Spełniamy

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij