Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
0°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

W sercu ośrodka w sercu wydarzeń

Data przyjazdu
12 kwiecień 2021
Data wyjazdu
13 kwiecień 2021

Lokalizacja w samym sercu ośodka Czarna Góra Resort, pozwala Ci na uczestniczenie we wszystkich wydarzeniach, bez względu na porę roku. Szalona zabawa na zimowym Apres Ski? A może chillout przy basenie? Nie ma sprawy - wszystko jest dla Ciebie dostępne na wyciągnięcie ręki. 

Lokalizacja w samym centrum wydarzeń

Czarna Perła leży w malowniczej dolince, w samym centrum Czarna Góra Resort – wiodącego ośrodka sportów górskich. Dlaczego to tak ważne? Dlatego, że o każdej porze roku dosłownie na wyciągnięcie ręki masz mnóstwo atrakcji, które pomogą Tobie, Twoim przyjaciołom i rodzinie całkowicie odciąć się od rzeczywistości i zanurzyć w świecie energii, sportowej adrenaliny, ale też wyciszenia i relaksu. Wystarczy wyjść z hotelu, by rzucić się w wir przygody. 

Lokalizacja
Lokalizacja
Lokalizacja
14 tras zjazdowych
ponad 200 km tras dla narciarzy biegowych
możliwość wypożyczenia sprzętu rowerowego
czyste powietrze przez 365 dni w roku

Moc atrakcji w górskim wydaniu

Na miejscu czeka prawdziwa góra atrakcji! Dużo dobrej zabawy zapewnią najdłuższy w kraju Alpine Coaster Czarna Żmija, bounceboardy, Snow & Fun Park czy trampoliny akrobatyczne i tor snowtubingowy. Do tego superszybka kolej linowa Luxtorpedą, punkt bioklimatyczny na szczycie Czarnej Góry, karczma z regionalnym wystrojem i jedzeniem w górskim klimacie, sale zabaw dla najmłodszych, restauracje widokowe oraz wiele kilometrów zróżnicowanych tras narciarskich, biegowych, spacerowych i rowerowych.

Moc atrakcji
Moc atrakcji
Moc atrakcji

Bike Hotel oficjalny partner Singletrack Galcensis

Jako oficjalni partnerzy tego systemu zadbaliśmy o naszych rowerzystów w absolutnie profesjonalny sposób. Na miejscu znajdziecie sklepy rowerowe z pełnym asortymentem osprzętu, punkty naprawcze i serwisowe, przechowalnie rowerów, mnóstwo miejsc postojowych, a nawet dedykowane myjki. O kondycję psychiczną i odnowę zadbacie w Spa z Natury, na tarasach widokowych albo podczas kursu świadomego oddychania.

Bike Hotel
Bike Hotel
Bike Hotel

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij