Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
4°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

W sercu ośrodka w sercu wydarzeń

Data przyjazdu
30 październik 2020
Data wyjazdu
31 październik 2020

Lokalizacja w samym sercu ośodka Czarna Góra Resort, pozwala Ci na uczestniczenie we wszystkich wydarzeniach, bez względu na porę roku. Szalona zabawa na zimowym Apres Ski? A może chillout przy basenie? Nie ma sprawy - wszystko jest dla Ciebie dostępne na wyciągnięcie ręki. 

Lokalizacja w samym centrum wydarzeń

Aparthotel Czarna Perła leży w malowniczej dolince, w samym centrum Czarna Góra Resort – wiodącego ośrodka sportów górskich. Dlaczego to tak ważne? Dlatego, że o każdej porze roku dosłownie na wyciągnięcie ręki masz mnóstwo atrakcji, które pomogą Tobie, Twoim przyjaciołom i rodzinie całkowicie odciąć się od rzeczywistości i zanurzyć w świecie energii, sportowej adrenaliny, ale też wyciszenia i relaksu. Wystarczy wyjść z hotelu, by rzucić się w wir przygody. 

Lokalizacja
Lokalizacja
200 km tras rowerowych
szlaki rowerowe dla dzieci, rowerzystów początkujących i zaawansowanych
możliwość wypożyczenia sprzętu rowerowego
czyste powietrze przez 365 dni w roku

Moc atrakcji w górskim wydaniu

Czekają tu na Was między innymi Park Linowy i Park Linowy Kids, Fun Park, Bike Park, rowerowa Kids Arena, Skills Arena dla doświadczonych rowerzystów, basen zewnętrzny, w tym brodziki dla dzieci, strefa chillout z wyodrębnionym miejscem tylko dla dorosłych, kolej linowa, punkt bioklimatyczny na szczycie Czarnej Góry, polana z wypasem owiec, hulajnogi terenowe, karczma z regionalnym wystrojem i jedzeniem w górskim klimacie, sale zabaw dla najmłodszych, restauracje widokowe, a do tego wiele kilometrów zróżnicowanych tras narciarskich, biegowych, spacerowych i rowerowych, z ponad 200 kilometrami tras w programie Singletrack Glacensis. 

Moc atrakcji
Moc atrakcji
Moc atrakcji

Bike Hotel oficjalny partner Singletrack Galcensis

Jako oficjalni partnerzy tego systemu zadbaliśmy o naszych rowerzystów w absolutnie profesjonalny sposób. Na miejscu znajdziecie sklepy rowerowe z pełnym asortymentem osprzętu, punkty naprawcze i serwisowe, przechowalnie rowerów, mnóstwo miejsc postojowych, a nawet dedykowane myjki. O kondycję psychiczną i odnowę zadbacie w Spa z Natury, na tarasach widokowych albo podczas kursu świadomego oddychania.

Bike Hotel
Bike Hotel
Bike Hotel

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij