Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
2°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Restauracja Czarna Perła

Data przyjazdu
27 luty 2021
Data wyjazdu
28 luty 2021

Moc atrakcji oferowanych na terenie kompleksu Czarna Góra Resort wymaga dużych pokładów energii, które zapewnia tylko odpowiednie paliwo w postaci dobrze zbilansowanych i smacznych posiłków. Można ich skosztować w restauracji w Czarnej Perle.

Restauracja Czarna Perła dla gości hotelowych

Mieszcząca 90 osób sala to piękne, przytulne i nowoczesne pomieszczenie z dużymi przeszkleniami. Dla gości Czarnej Perły zaserwujemy śniadania oraz obiadokolacje, podawane w formie szwedzkiego bufetu. Bogaty wybór dań, z nutką fantazyjnych ozdób, zaspokoi gusta każdego. 

Restauracja Czarna Perła
Restauracja Czarna Perła
Restauracja Czarna Perła
świeże produkty od lokalnych dostawców
autorskie dania
szefa kuchni
nienaganna i designerska aranżacja wnętrza
bogate menu dla ludzi z nietolerancją pokarmową

Ski Bar w wersji letniej i zimowej

(Summer) Ski Bar to sezonowa restauracja, czynna przez 3 miesiące letnie i 3 miesiące zimowe. Ze względu na bezpośrednie wyjście z Czarnej Perły na rowerową arenę lub stok narciarski, jest otwarta dla wszystkich - zarówno gości hotelowych jak i osób z zewnątrz. Na miejscu można podładować akumulatory korzystając z dań wydawanych w bemarach lub pokrzepić się sezonowymi przysmakami: lodami lub grzanym winem. 

Ski Bar
Ski Bar

Zaplanuj pobyt

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij