Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
0°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Kids & Skills Arena

Data przyjazdu
12 kwiecień 2021
Data wyjazdu
13 kwiecień 2021

Kids Arena to rowerowy plac zabaw, idealny dla początkujących. Tutaj wiek nie gra roli - świetnie będą się tutaj bawić zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli! Dodatkowo przygotowaliśmy Skills Arenę dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych rowerzystów. 

Kids arena idealna dla początkujących

Wakacje, urlopy, weekendowe wypady za miasto to czas budowania rodzinnych relacji i tworzenia wspólnych wspomnień. To także okazja do zarażania dzieci swoją pasją! Właśnie po to powstała Kids Arena – specjalna strefa w Bike Parku Czarna Góra, gdzie Wasze pociechy zaczną swoją przygodę z kolarstwem górskim. Możecie uczyć je samodzielnie, ale też skorzystać z indywidualnych lub grupowych lekcji – w każdym przypadku dzieci będą zachwycone i na pewno nie będą się nudzić! Dobrze poczują się tu i zabawią również dorośli na początku swojej rowerowej drogi. Możecie jeździć na własnym sprzęcie lub skorzystać z dobrze zaopatrzonej wypożyczalni w Czarnej Perle.

Kids arena
Kids arena
Kids arena

Skills Arena dla zaawansowanych

Dwa kroki od Aparthotelu Czarna Perła znajdziecie także Skills Arenę – obiekt dla dorosłych Gości, którzy chcą popracować nad swoją techniką i poprawić umiejętności. To strefa przeznaczona dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych rowerzystów, którzy, w razie potrzeby także pod okiem instruktora, mogą podejmować nowe wyzwania, resetować umysł i świetnie się bawić.

Skills Arena
Skills Arena
Skills Arena - 6 ciekawych tras do wyboru:


Snake
 

Trasa łatwa z gładką nawierzchnią, złożona z wielu zakrętów z bandami.

Rambo
 

Łatwa trasa o charakterze toru przeszkód, bardzo urozmaicona. Są tu przeszkody drewniane, kamienne, ziemne, a na końcu stylowy stolik.

North Shore
 

Łatwa trasa o charakterze toru przeszkód, bardzo urozmaicona. Są tu przeszkody drewniane, kamienne, ziemne, a na końcu stylowy stolik.

Wielbłąd
 

Trasa łatwa, wyposażona w liczne muldy, które kształtem przypominają grzbiet wielbłąda.

Skocznia Małysza
 

Dwie bezpieczne skocznie (przypominające te narciarskie), z pomiarem długości skoku na lądowaniu.

E-ride
 

Łatwy tor służący do jazdy bez pedałowania. Rower napędzany jest dzięki odpowiedniemu „pompowaniu”.

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij