Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
0°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Rower MTB

Data przyjazdu
12 kwiecień 2021
Data wyjazdu
13 kwiecień 2021

Okolice Czarna Góra Resort z setkami kilometrów starannie przygotowanych, ale także naturalnych tras rowerowych, Strefą Czystego Powietrza, infrastrukturą rowerową i mnóstwem atrakcji do odwiedzenia to prawdziwa mekka fanów kolarstwa górskiego.

Trasy i atrakcje rowerowe dla każdego

Niezależnie od tego, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, znajdziesz tu trasy odpowiednie dla siebie. Na amatorów jazdy rekreacyjnej czekają leśne dukty, polne drogi i szosy, singletracki i szlaki typu Family Freeride, natomiast wielbicieli adrenaliny zachwycą trasy downhillowe, które nawet przez zawodowców uznawane są za trudne.

Trasy i atrakcje
Trasy i atrakcje
Trasy i atrakcje

Przygoda rowerowa w sercu Sudetów

Na wyciągnięcie ręki od Czarnej Perły znajdziesz rowerowy raj pełen niezwykłych krajobrazów, doskonałej infrastruktury i nowych wyzwań. Zapomnisz tu o problemach, zregenerujesz siły i złapiesz tak potrzebny wszystkim dystans. Jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu, nie musisz zawracać sobie tym głowy. Na miejscu wypożyczysz albo kupisz wszystko, co niezbędne do rozpoczęcia rowerowej przygody.

Przygoda rowerowa
Przygoda rowerowa
Przygoda rowerowa

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij