Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
7°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Rowery

Tło bannera

Rowery

Tło bannera

Rowery

Data przyjazdu
05 grudzień 2020
Data wyjazdu
06 grudzień 2020

Letnia odsłona Czarna Góra Resort to prawdziwy raj dla rowerzystów i miłośników aktywnego wypoczynku! Bike Park z 12-nastoma specjalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi o różnym poziomie trudności, Kids Arena i sieć singletracków to gwarancja dobrej zabawy dla każdego.

Bike Park dla początkujących i zaawansowanych

Bike Park Czarna Góra to tegoroczna nowość. Piękne, zalesione stoki z dostępem do wyciągów prowadzących w różne rejony Czarnej Góry okazały się idealnym miejscem na stworzenie górskiego centrum rowerowego. Wcześniejsze, wymagające trasy downhillowe zostały odnowione, dobudowano także kilka nowych szlaków zjazdowych dla początkujących i rekreacyjnych cyklistów. Obecnie można korzystać z 12 tras o różnym poziomie trudności.

Bike Park
Bike Park
Bike Park

Kids Arena dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Niech nazwa Was nie zmyli! Kids Arena przeznaczona jest dla każdego, bez względu na wiek. Dla dzieci to doskonałe miejsce na poznanie jazdy górskiej i rowerową zabawę. Dla starszych i dorosłych Kids Arena zmienia się w Skills Arenę, na której mogą nabywać oraz szlifować swoje umiejętności. Kładki, zakręty, muldy, stoliki a nawet bezpieczne skocznie dostarczą wszyskim dużo dobrej, aktywnej zabawy.

Kids Arena
Kids Arena
Kids Arena

Trasy Singletrack Glacensis jedne z największych w Europie

Singetracki to specjalne, jednokierunkowe trasy zjazdowe. Przygotowane z myślą o jeździe dynamicznej, jednocześnie są bardzo bezpieczne i komfortowe. Wytyczone w miejscach naturalnych ścieżek leśnych pozwalają cieszyć się bliskoścą natury, bogatej w pachnącą roślinność, szemrzące strumienie i polany odsłaniające malownicze krajobrazy. 

Trasy Singletrack Glacensis
Trasy Singletrack Glacensis
Trasy Singletrack Glacensis
Jesteśmy oficjalnym partnerem projektu górskich tras rowerowych Singletrack Glacensis.

Wypożyczalnia sprzęt rowerowy dla każdego

W Aparthotelu Czarna Perła znajduje się wypożyczalnia rowerowa, oferująca szeroki wachlarz modeli i sprzętu. Do wyboru są rowery górskie, enduro oraz elektryki, a także monsterrollery, czyli specjalne hulajnogi do jazdy w górach. Dla dzieci dostępne są  foteliki oraz rowerki biegowe. Na miejscu można również wypożyczyć kask lub ochraniacze.

Wypożyczalnia
Wypożyczalnia

Zaplanuj pobyt

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij