Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
18°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Basen, SPA & Wellness

Data przyjazdu
17 czerwiec 2019
Data wyjazdu
18 czerwiec 2019

Efektywny relaks i zbawienne zabiegi? W strefach SPA & Wellness w Czarna Góra Resort to jak najbardziej możliwe! Spragnionych regeneracji zapraszamy do SPA z Natury w Aparthotelu Czarna Góra i do spa w Hotelu Morawa. 
W Czarnej Perle powstaje dla Państwa strefa SPA i Aquapark pełen wodnych atrakcji. Szczegóły wkrótce. 

Zasłużony odpoczynek profesjonalne zabiegi

Połączenie relaksu z wysiłkiem fizycznym to nieodzowna część udanego wyjazdu. Po całodziennym szusowaniu na jednym ze stoków warto udać się na zasłużony odpoczynek i wspomóc regenerację. W oczekiwaniu na otwarcie naszej strefy SPA & Wellness, zapraszamy Państwa do strefy saun i SPA z Natury w Aparthotelu Czarna Góra oraz do spa i fińskiego domku saunowego w Hotelu Morawa. W obydwu miejscach goście Aparthotelu Czarna Perła mogą liczyć nie tylko na wykwalifikowaną kadrę, która pomoże dobrać odpowiednie zabiegi, ale także na rabat w wysokości -15%.

Zasłużony odpoczynek
Zasłużony odpoczynek
poczucie błogostanu podczas każdego zabiegu
wyjątkowe kuracje dla kobiet i mężczyzn
zabiegi pielęgnacyjne, odżywcze i nawilżające
masaże zapewniające ukojenie mięśniom

Basen wypoczynek czy kolejna atrakcja?

Ze względu na to, że relaks w wodzie jest wyjątkowo efektywny, a zmęczeni narciarze chętnie korzystają z takiej formy wypoczynku, zapraszamy naszych gości na basen w Aparthotelu Czarna Góra lub w Hotelu Morawa. Bicze wodne czy jacuzzi dadzą wytchnienie zmęczonym mięśniom, dzięki czemu już następnego dnia będzie można korzystać z uciech oferowanych przez stoki narciarskie. Basen to też świetne miejsce dla najmłodszych, dla których liczy się przede wszystkim różnorodność atrakcji! Tutaj również mamy dla naszych Gości rabat -15%.

Basen
Basen
Basen

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Filtruj oferty:
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij