Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
6°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Basen, SPA & Wellness

Data przyjazdu
05 grudzień 2020
Data wyjazdu
06 grudzień 2020

Efektywny relaks i zbawienne zabiegi? W strefach SPA & Wellness w Czarna Góra Resort to jak najbardziej możliwe! Spragnionych regeneracji zapraszamy do SPA z Natury w Aparthotelu Czarna Góra i do spa w Hotelu Morawa. 
W Czarnej Perle powstaje dla Państwa strefa SPA i Aquapark pełen wodnych atrakcji. Szczegóły wkrótce. 

Zasłużony odpoczynek profesjonalne zabiegi

Połączenie relaksu z wysiłkiem fizycznym to nieodzowna część udanego wyjazdu. Po aktywnym dniu w górach warto udać się na zasłużony odpoczynek i wspomóc regenerację. W oczekiwaniu na otwarcie naszej strefy SPA & Wellness, zapraszamy Państwa do strefy saun i SPA z Natury w Aparthotelu Czarna Góra oraz do spa i fińskiego domku saunowego w Hotelu Morawa. W obydwu miejscach goście Aparthotelu Czarna Perła mogą liczyć nie tylko na wykwalifikowaną kadrę, która pomoże dobrać odpowiednie zabiegi.

Zasłużony odpoczynek
Zasłużony odpoczynek
poczucie błogostanu podczas każdego zabiegu
wyjątkowe kuracje dla kobiet i mężczyzn
zabiegi pielęgnacyjne, odżywcze i nawilżające
masaże zapewniające ukojenie mięśniom

Basen wypoczynek czy kolejna atrakcja?

Ze względu na to, że relaks w wodzie jest wyjątkowo efektywny, po całym dniu pełnym atrakcji w Czarna Góra Resort, zapraszamy naszych gości na basen w Hotelu Morawa. Bicze wodne czy jacuzzi dadzą wytchnienie zmęczonym mięśniom. Basen to też świetne miejsce dla najmłodszych, dla których liczy się przede wszystkim różnorodność atrakcji! 

Basen
Basen
Basen

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij