Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
0°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Szkoła, sklep oraz wypożyczalnia

Data przyjazdu
12 kwiecień 2021
Data wyjazdu
13 kwiecień 2021

Czarna Góra Resort jest ośrodkiem rowerowym, gdzie świetnie bawić się mogą zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy kolarstwa górskiego, którzy stawiają tu dopiero swoje pierwsze kroki. Z myślą o potrzebach jednych i drugich rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z Arek Bike Center oraz udostępniliśmy dla Was kompletną infrastrukturę. 

Szkoła rowerowa Arek Bike Center

Szkoła Rowerowa Arek Bike Center to placówka skupiająca profesjonalnych instruktorów posiadających doświadczenie w pracy z kolarzami na wszystkich poziomach zaawansowania, od amatorów po sportowych mistrzów. Jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych centrów szkoleniowych  kolarstwa zjazdowego oraz górskiego w Polsce oraz miejscem, gdzie w przyjaznej atmosferze nauczysz się wszystkiego, czego może potrzebować kolarz górski (downhill, freeride, enduro, XCO) – począwszy od ustawiania roweru, poprzez odpowiednią postawę ciała, aż po umiejętność pokonywania najtrudniejszych technicznie elementów tras. Arek Bike Center organizuje zajęcia indywidualne, grupowe, weekendowe oraz obozy kolarskie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzi również indywidualny, całosezonowy trening profesjonalnych zawodników, a także kompleksowo organizuje szkolenia i eventy okolicznościowe dla firm.

Szkoła rowerowa
Szkoła rowerowa
Szkoła rowerowa

Sklep rowerowy i wypożyczalnia

W wypożyczalni znajdziecie wszystkie typy rowerów, od szosówek i rowerów MTB, przez sprzęt downhillowy, aż po rowery elektryczne i Monsterrollery. Jeżeli szukacie nowego sprzętu lub chcecie doposażyć ten, którym dysponujecie, zapraszamy do sklepu rowerowego Arek Bike Center. Znajdziecie tam wszystko, czego może potrzebować każdy rowerzysta górski – i profesjonalista, i amator. Dzięki współpracy z wieloma markami, profesjonalnie doradzamy przy wyborze roweru i wymianie komponentów oraz ustalamy indywidualne ceny. Posiadamy największy w Polsce wybór produktów znanych i cenionych marek rowerowych, takich jak FOX HEAD czy EVOC. Na miejscu kupicie zarówno rowery, jak i wszelkiego rodzaju inny osprzęt, w tym odzież do kolarstwa grawitacyjnego, ochraniacze, kaski, gogle czy okulary. 

Sklep rowerowy
Sklep rowerowy
Sklep rowerowy

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij