Czarna Perła, Stronie Śląskie
Kamery online
Stronie Slaskie
0°C
Czarna Perła, Stronie Śląskie
Tło bannera

Uroczystości rodzinne

Data przyjazdu
12 kwiecień 2021
Data wyjazdu
13 kwiecień 2021

Wybierz idealną salę i zorganizuj całonocną biesiadę w Karczmie Czarna Góra albo wystawną kolację w jednym z obiektów noclegowych w Czarna Góra Resort. Wzbogać swój wyjazd o dodatkowe atrakcje lub zabiegi w strefach SPA & Wellness. 

Chrzciny, komunia i bierzmowanie

W życiu duchowym zarówno dziecka jak i jego rodziców przyjęcie sakramentu jest szczególnie doniosłym wydarzeniem oraz jednym z najważniejszych momentów, których mogą doświadczyć. W Czarna Góra Resort mamy tego pełną świadomość, dlatego oferujemy pełne wsparcie w organizacji przyjęcia, które uświetni te ważne chwile. Nasza obsługa i doradcy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdej uroczystości, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty wskazane przez naszych gości. 

Chrzciny,
Chrzciny,
Chrzciny,

Rocznice i jubileusze

Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Zorganizuj rocznicę ślubu lub jubileusz swojej kariery zawodowej i świętuj w gronie najbliższych. Wykorzystaj w pełni możliwości Czarna Góra Resort, która zaoferuje Ci pełny pakiet wsparcia w organizacji i zasugeruje najlepsze rozwiązanie, aby Twoje przyjęcie zachwyciło wszystkich 

Rocznice
Rocznice
Rocznice

Zjazdy rodzinne

Zjazd rodzinny to doskonała okazja żeby spotkać się z krewnymi, a w szczególności z tymi z którymi, ze względu na dzielącą Was odległość, macie ograniczone regularne kontakty. Pyszne jedzenie, atrakcje dla dzieci, strefy SPA & Wellness, cudowny teren zielony wokół obiektów i wiele innych, czekają na Was! Zorganizuj niezapomniany wyjazd i ciesz się towarzystwem najbliższych bez zmartwień. Udane spotkanie na pewno skłoni do organizacji kolejnego. To najlepsza droga do stworzenia nowej, rodzinnej tradycji. 

Zjazdy
Zjazdy
Zjazdy
1560
miejsc
noclegowych
7
zróżnicowanych
restauracji
500+
zorganizowanych
wydarzeń
4
obiekty noclegowe
do wyboru
Imprezy urodzinowe

Zorganizuj niezapomniane urodziny sobie lub swoim najbliższym w samym sercu Sudetów! Huczne przyjęcie w regionalnym klimacie, a może klasyczna kolacja przy akompaniamencie orkiestry? Możliwości jest bez liku! Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby otrzymać ofertę oraz niezbędne odpowiedzi na nurtujące pytania.

Imprezy
Imprezy


Skontaktuj się z nami
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, z chęcią pomożemy.

* Pola wymagane

Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 832 20 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij